Urodziny to jeden z najważniejszych dni dla Twojego dziecka. To nie tylko jego święto, ale także wydarzenie dla koleżanek i kolegów, które na długie dni powinno pozostać w pamięci jako dzień świetnej i niecodziennej zabawy. W VR WARSAW gwarantujemy atrakcje nie z tego świata! Podaruj dziecku i jego przyjaciołom zabawę jakiej jeszcze nie miały – w świecie wirtualnej rzeczywistości. To atrakcja, której także będą chcieli spróbować rodzice, to inny wymiar zabawy.

Z nami każdy może wejść w świat VR, nawet jeśli do tej pory jest on dla Was zupełnie nieodkryty. Nasz doskonale przeszkolony personel wprowadzi każde dziecko w wirtualną rzeczywistość. Tam czekają wyścigi samochodowe, wspinaczki, ucieczki, zagadki, czy odkrywanie zupełnie nowych obszarów. Jako jedyni na rynku oferujemy tak kompleksowe podejście do gier VR, u nas nie ma półśrodków – nowoczesny sprzęt, kontrolery, dedykowane stanowiska – to wszystko oddajemy w ręce małych odkrywców świata VR. Podczas przyjęcia VR WARSAW pozostanie wyłącznie do dyspozycji Waszej i Waszych gości.

Chcesz by były to wyjątkowe urodziny? Chcesz by Twoje dziecko bawiło się bezpiecznie korzystając z najnowocześniejszych technologii? Chcesz by wszyscy jego znajomi na długo pamiętali ten wyjątkowy dla niego dzień? Odpowiedź może być tylko jedna – urodziny w VR WARSAW!

Dowiedz się więcej o naszych stanowiskach

Sprawdź nasze pakiety urodzinowe

Mały

60 zł/os.
1,5h do 12 dzieci

Średni

80 zł/os.
2h do 12 dzieci

Duży

120 zł/os.
3h do 12 dzieci

Przykładowa oferta poczęstunku urodzinowego:

1. Menu urodzinowe
  • soki NFC, woda n/g bez ograniczeń
  • ciasteczka zbożowe
  • ciasta do wyboru: sernik, szarlotka. ciasto marchewkowe itp.
  • patera owoców
  • mix orzechów i suszonych owoców
  • krakersy, paluszki, wafelki, delicje.

Cena: 25 zł od osoby.

Powyższe menu może podlegać modyfikacji. Oferta poczęstunku może być ustalona z Klientem indywidualnie.