Impreza nie tylko święto, ale także wydarzenie Twoich przyjaciół, które na długie dni powinno pozostać w pamięci jako dzień świetnej i niecodziennej zabawy. W VR WARSAW gwarantujemy atrakcje nie z tego świata! Podaruj znajomym zabawę jakiej jeszcze nie mieli – w świecie wirtualnej rzeczywistości. To atrakcja, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Z nami każdy może wejść w świat VR, nawet jeśli do tej pory jest on dla Was zupełnie nieodkryty. Nasz doskonale przeszkolony personel wprowadzi każdego w wirtualną rzeczywistość. Tam czekają wyścigi samochodowe, wspinaczki, ucieczki, zagadki, czy odkrywanie zupełnie nowych obszarów. Jako jedyni na rynku oferujemy tak kompleksowe podejście do gier VR, u nas nie ma półśrodków – nowoczesny sprzęt, kontrolery, dedykowane stanowiska – to wszystko oddajemy w ręce odkrywców świata VR. Podczas przyjęcia VR WARSAW pozostanie wyłącznie do dyspozycji Waszej i Waszych gości.

Chcesz aby Twój przyjęcie było wyjątkowe? Chcesz by Twoi przyjaciele bawili się bezpiecznie korzystając z najnowocześniejszych technologii i na długo pamiętali ten wyjątkowy dla Ciebie dzień? Odpowiedź może być tylko jedna – Impreza w VR WARSAW!

Skontaktuj się z nami i powiedz o jakim evencie marzysz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę eventową, dopasowaną do Twoich potrzeb. W organizowanych przez nas eventach łączymy zawsze to, co najlepsze w rzeczywistości wirtualnej – ze światem rzeczywistym. Po prostu sprawdź!!!

Dowiedz się więcej o naszych stanowiskach

Sprawdź nasze pakiety urodzinowe

Mały

60 zł/os.
1,5h do 12 osób

Średni

80 zł/os.
2h do 12 osób

Duży

120 zł/os.
3h do 12 osób

Przykładowa oferta poczęstunku:

1. Menu urodzinowe
  • soki NFC, woda n/g bez ograniczeń
  • ciasteczka zbożowe
  • ciasta do wyboru: sernik, szarlotka. ciasto marchewkowe itp.
  • patera owoców
  • mix orzechów i suszonych owoców
  • krakersy, paluszki, wafelki, delicje.

Cena: 25 zł od osoby.

Powyższe menu może podlegać modyfikacji. Oferta poczęstunku może być ustalona z Klientem indywidualnie.