Oferujemy stanowiska rozrywki spełniające  różnorodne  oczekiwania. Każde z nich jest wyposażone w bibliotekę gier, aplikacji i filmów – można dowolnie wybierać i indywidualnie odkrywać świat VR. Klienci mogą też  ciągle próbować nowości i doskonalić spostrzegawczość. Przy każdym stanowisku jest dodatkowy monitor – to rozwiązanie dla tych, którzy chcą się przyjrzeć, jak grają inni. Pamiętaj, że w grupie grasz taniej! VR WARSAW jest otwarte dla wszystkich, którzy ukończyli co najmniej 10 rok życia.

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa typy stanowisk.

Jeśli wolisz stać:

To wybierz jedno z 8 stanowisk wyposażonych w gogle Oculus Rift + kontrolery Oculus Touch. Takie połączenie daje możliwość wyświetlania oraz dotykania wirtualnej rzeczywistości. Ten dotyk jest bardzo ważny, bo urealnia grę. Dzięki takiemu połączeniu angażujemy w odczuwanie bodźców nie tylko wzrok czy słuch ale też dotyk – nasz trzeci, najważniejszy zmysł. Przebywanie w wirtualnej rzeczywistości staje się coraz …. mniej wirtualne.

Oculus Rift+ Oculus Touch to absolutna nowość – swoją premierę miały w 2016 roku. Oculus Rift to wirtualne gogle: oglądasz w nich film lub „wchodzisz” do wirtualnego, wygenerowanego przez komputer świata. Możesz rozglądać się dookoła, bo w tym świecie obracasz się wokół osi 360 stopni. A teraz pomyśl – jakie wrażenie możesz mieć, gdy ten świat jest grą, a Ty jej głównym bohaterem!

Jeśli wolisz posiedzieć:

To rozgość się na jednym z 4 stanowisk z dopasowanymi fotelami, w których symulujemy wirtualne wyścigi. Wygodny fotel i do tego kierownica Logitech G29 oraz gogle Oculus Rift. Niesamowity wyścig w wirtualnej rzeczywistości. Komfort jazdy jak w samochodzie wyścigowym, a wrażenia wzrokowe jakbyś pędził po torze. Poczujesz siłę hamowania, nawet najmniejszy zakręt lub poślizg.
Wszystkie doznania jak w realnej jeździe super samochodem.