Nie masz czasu na organizację eventu w naszym lokalu? Nie ma problemu!

My przyjedziemy do Ciebie. W VR WARSAW mamy przygotowaną specjalną ofertę, dzięki której świat wirtualnej rzeczywistości może być do dyspozycji w każdym wybranym i wskazanym miejscu.

W prowadzeniu firmy trudno znaleźć czas na zorganizowanie wszystkich wyzwań jakie przed nami stawia świat codzienności. Rozumiemy, że zaplanowanie wyprawy w świat wirtualnej rzeczywistości może być zadaniem dodatkowym, które trudno wpisać w napięty terminarz. Wiemy jednak, że wyprawa do tego świata może być doskonałą odskocznią od rutyny, obowiązków, a przede wszystkim niecodzienną rozrywką dla Ciebie, Twoich pracowników czy Klientów.

Jak sprowadzić świat wirtualnej rzeczywistości do swojej firmy? To proste! Skontaktuj się z nami, powiedz o swoich oczekiwaniach, a resztą już się zajmiemy. To nie Matrix, ale tylko jeden telefon dzieli Cię od wejścia w świat VR. Po prostu sprawdź a już wkrótce nasz profesjonalny zespół gotowy będzie do instalacji stanowisk wirtualnej rzeczywistości we wskazanym przez Ciebie miejscu. To nie jest zwykła propozycja eventowa – to świat wirtualny dostępny na telefon. Zadzwoń lub napisz do nas, a VR będzie w twojej firmie!