EVENT to wydarzenie. Tak naprawdę coraz rzadziej eventy spełniają to kryterium, a najczęściej pozostają w szerszym znaczeniu tego słowa – okazja, impreza. My w VR WARSAW przywracamy właściwe znaczenie temu słowu!

Wizyta w VR WARSAW to prawdziwy event.To wydarzenie pozwalające przekraczać granicę światów. Nieważne czy myślisz o spotkaniu firmowym, imprezie integracyjnej czy chcesz świętować jakąkolwiek inną okazję, po prostu w VR WARSAW dajemy Ci atrakcję nie z tego świata. Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości, zanurz się w nim, odkryj go wybierając spośród wielu dostępnych gier, aplikacji czy filmów.

Tu każdy może być tym kim chce – kierowcą rajdowym, łowcą skarbów, pilotem statku kosmicznego, a nawet żołnierzem na polu bitwy.Tu każdy uczestnik eventu przekona się, że życie może być niezłą grą i sprawdzi na co go stać w wirtualnej rzeczywistości. W ten wyjątkowy czas możemy udostępnić VR Warsaw tylko dla Ciebie i Twoich gości.

Skontaktuj się z nami i powiedz o jakim evencie marzysz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę eventową, dopasowaną do Twoich potrzeb.W organizowanych przez nas eventach łączymy zawsze to, co najlepsze w rzeczywistości wirtualnej – ze światem rzeczywistym. Po prostu sprawdź!!!